راهنمای ثبت سفارش بافت

راهنمای مراحل و نحوه سفارش در قسمت ثبت سفارش


نحوه انتخاب کالا و ثبت درخواست سفارش بافت  :

خریداران محترم میتوانند درخواست سفارش بافت هر گونه کالا بافتنی مرتبط با زمینه کاری فروشگاه  لالانازی  را داشته باشند ، شما میتوانید کالا مورد نظر خود را بعد از تماس و مشاوره با تلفن " 09023388890 " و یا  واتس آپ  ، دایرکت در  اینستاگرام   و  تلگرام  و یا از طریق پر کردن فرم  "  درخواست سفارش بافت  " ثبت سفارش نمایید .

 ( همچنین خریدارن محترم میتوانند از میان محصولات موجود در سایت و نیز از قسمت "  گالری تصاویر " کالای دلخواه خود را انتخاب و با شرایط و ویژگی های و تغییرات مدنظر خود ثبت سفارش  نمایند )


نحوه محاسبه مبلغ کالای سفارش بافت داده شده :

 خریدارن محترم میتواند بعد از تماس و مشاوره با کارشناسان از طریق راههای ارتباطی ( تلفن " 09023388890 "  واتس آپ  ، دایرکت در  اینستاگرام  و  تلگرام  ) در خصوص سفارش خود ، از مبلغ و میزان پیش پرداخت و نحوه پرداخت اطلاع پیدا کرده و مراحل بعدی سفارش را انجام دهند .


نحوه پرداخت مبلغ سفارش بافت :

برای ثبت سفارش بافت ، میبایست حداقل 50 درصد کل مبلغ کالا را به عنوان پیش پرداخت به شماره حساب اعلامی واریز نمایید . و پس از اتمام کار و قبل از ارسال پستی ، باقی مانده مبلغ بعلاوه هزینه پست توسط خریدار پرداخت میگردد .

شماره حساب زیر تنها شماره حسابی است که خریداران در مواقع لازم پرداخت وجه میبایست به این حساب ، واریزی خود را انجام دهند . ( واریز به سایر شماره حسابها مورد تایید فروشگاه قرار نمیگیرد )

شماره حساب        :   (  010797883006                بانک ملی مشهد به نام   علیرضا سهرابی  )

شماره کارت          :   (  0482-5624-9981-6037     بانک ملی مشهد به نام   علیرضا سهرابی  )


نحوه ثبت سفارش بافت در فرم سفارش بافت :

جهت پر کردن فرم "  درخواست سفارش بافت  " بعد از انتخاب کالا مورد نظر و همچنین بعد از ارتباط با کارشناسان واحد فروش و مشخص شدن تمامی جوانب کار ، مشخصات و توضیحات و شماره پیگیری بانکی مبلغ پیش پرداخت کالای درخواستی خود را در قسمتهای مربوطه فرم ثبت و ارسال نمایید .

( در قسمت فرم درخواست سفارش بافت میتوانید نمونه عکس و یا فیلم از کالای مورد نظر خود را جهت بهتر مشخص شدن کار برای ما ارسال نمایید  )


مدت زمان انجام سفارش بافت :

با توجه به نوع کالا سفارش داده شده و حجم کاری و تعداد مورد درخواست ، مدت زمان آماده شدن کالای سفارش داده شده متفاوت خواهد بود .

فروشگاه اینترنتی لالانازی این اطمینان را به شما میدهد که تمام تلاش خود را در جهت تحویل به موقع سفارش شما با بالاترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن انجام دهد . روند کار و مراحل پیشروی کار بنا به درخواست خریدار به ایشان اطلاع رسانی خواهد شد . ( برای کسب اطلاعات دقیق تر از مدت زمان آماده شدن سفارشات با کارشناسان بخش فروش لالانازی تماس حاصل فرمایید )


* تصاویر کالای سفارشی بافته شده قبل از ارسال پستی برای مشتری ارسال میشود و بعد از اعلام رضایت کامل مشتری الباقی مبلغ سفارش به همراه هزینه پستی از خریدار دریافت و کالا سفارش داده شده به آدرس خریدار ارسال میگردد .

* کالاهای تهیه شده به صورت سفارش بافت نیز شامل ضمانت 7 روزه میباشند . که شرایط آن در قسمت  "  قوانین بازگشت و تعویض کالا  "  توضیح داده شده است .در صورت داشتن هر گونه سوال و یا درخواست راهنمایی در مورد ثبت سفارش بافت قبل از هر کاری با شماره تلفن و یا واتس آپ  " 09023388890 "  تماس حاصل فرمایید .لینکهای مرتبط :

جهت ثبت سفارش و پر کردن فرم در قسمت   "  درخواست سفارش بافت  "   بر روی   اینجا   کلیک نمایید .

جهت اطلاع از  "  قوانین بازگشت و تعویض کالا  "  بر روی   اینجا  کلیک نمایید .