قوانین بازگشت و تعویض کالا

قوانین بازگشت و تعویض کالا


ضمانت بازگشت  و تعویض 7 روزه کالا  :

در راستای ارائه خدمات مطلوب و جلب رضایت مشتریان فروشگاه لالانازی ضمانت 7 روزه بازگشت و تعویض کالا در صورت ایراد فیزیکی و یا مغایرت محصول با مشخصات اعلامی ، در نظر گرفته شده است .

 لازم به ذکر است جهت بازگشت کالا ، مشکلات مطرح شده از جانب مشتری توسط کارشناسان فروشگاه لالانازی مورد بررسی و کنترل قرار گرفته و در صورت تایید ، کالا مشمول استفاده از این ضمانت می‌شود .

تیم فروشگاه لالانازی تمام تلاش خود را انجام می‌دهد تا اطلاعات و شناسه محصول و تصاویر موجود در سایت از نظر اصالت ، رنگ و جنس ، مطابق نمونه ارسالی باشد . بر همین اساس اگر محصول خریداری شده توسط مشتری دارای مغایرتی با اطلاعات درج شده در سایت و یا کالا دارای ایراد فیزیکی باشد ، مشتری میتواند از حق استرداد و تعویض کالا استفاده نماید .

همکاران فروشگاه لالانازی قبل از ارسال ، کالا را مورد بازبینی قرار داده تا از نظر سلامت فیزیکی و ظاهری کالا ارسالی سالم باشد . از این رو اگر در زمان دریافت کالا از پست و پیک خسارت و ضربه فیزیکی شدید به جعبه و کالای در آن مشهود بود از تحویل کالا از پست امتناع کرده و خواستار برگشت کالا شوید و یا از مامور پست درخواست تحویل برگه مهر و امضا شده صورت جلسه وضعیت تحویل کالا مخدوش شده را نمایید .

 وجود جعبه و کلیه ملحقات ، جدا نشدن تگ و برچسب از کالا و خارج نشدن محصول از حالت اولیه و پلمپ شرایط لازم برای بازگشت و تعویض کالا است . در مواردی که مغایرت کالا قبل از خارج شدن آن از حالت پلمپ قابل تشخیص است ، می بایست کالا را به همان صورت پلمپ به فروشگاه لالانازی باز گردانید .

برای استفاده از این سرویس حداکثر تا ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا از پست و مشاهده  ایراد فیزیکی و یا مغایرت ، از طریق تلفن و یا واتس آپ " 09023388890 " و یا ایمیل  info@lalanazi.ir  مراتب را فورا به مرکز پشتیبانی لالانازی میبایست اطلاع دهید . و تا حداکثر 7 روز بعد از دریافت کالا باید کالا را مرجوع و تحویل فروشگاه نمایید .

در این شرایط میبایست کالا مشابه دیگری به مشتری ارسال شود و یا در صورت عدم موجودی سفارش مورد نظر ، مطابق درخواست مشتری ، مبلغ آن به حساب وی واریز گردد . لازم به ذکر است جهت تعویض کالا ، کامل بودن بسته خریداری شده ، جدا نشدن تگ محصول و رسید خرید ضروری است .

 متاسفانه رسیدگی به درخواست هایی که بیشتر از ۲۴ ساعت از زمان دریافت کالا از پست به فروشگاه اطلاع رسانی شده باشند ، و یا بیشتر از 7 روز بعد از دریافت خریدار از پست به فروشگاه ارجاع داده شوند ، میسر نخواهد بود ، و هر گونه مسولیت آن باخریدار میباشد .

 
در صورتی که کالا دیگری مشابه کالا مورد نظر مشتری جهت ارسال موجود نبود ، وجه پرداخت شده توسط مشتری ، ظرف 3 روز کاری پس از ورود کالا به انبار فروشگاه و بعد از بررسی و تایید توسط تیم کارشناسی ، عودت داده خواهد شد .

مبلغ پستی کالای مرجوعی در صورتی به خریدار پرداخت خواهد شد که ، فیش مهر شده واحد پستی به همراه کالا ارسال شده باشد .

در صورت داشتن هر گونه شکایت و نظری جهت بررسی و پیگیری میتوانید با تماس با شماره و یا واتس آپ  " 09023388890  "  و یا از طریق قسمت "  ارسال نظرات و شکایات  "  با ما در ارتباط باشید .