همکاری با ما


فروشگاه لالانازی جهت جذب همکار بافنده در زمینه های قلاب بافی و تریکو بافی در تولید انواع عروسک ، ملزومات قابل بافت در بخشهای سیسمونی و کودک ، تزیین و دکوراسیون منزل ، جهیزیه نو عروس ، هدیه ، کادو ، مد و فشن و سایر شاخه های کاری فروشگاه  ( البسه و پوشاک نداریم ) ، با استفاده از نخ کاموا و تریکو و مکرومه با شرایط اعلامی در مراحل بعدی از بین بانوان هنرمند و با سابقه در عرصه تخصصی قلاب بافی و تریکو بافی از تمامی شهرها کشور دعوت به همکاری به عمل می آورد . ( درخواست همکاری در بخش تریکو بافی فقط از شهر مشهد میباشد )

متقاضیان محترم میتوانند با پر کردن فرم درخواست همکاری از قسمت زیر و شرح سوابق کاری خود و ارسال تصاویر نمونه بافت کارهایشان اقدام نمایند .

در صورت نیاز فروشگاه به همکار جدید پس از بررسی مدارک متقاضیان توسط کارشناسان فروشگاه و در صورت داشتن شرایط مورد نظر فروشگاه برای هماهنگی و مراحل بعدی با متقاضی همکاری تماس گرفته خواهد شد . 

* لطفا جهت درخواست همکاری فقط از طریق این صفحه و پر کردن همین فرم اقدام نمایید و بابت سوالات شرایط همکاری و پیگیری بعد از پر کردن فرم درخواست با شماره ها و راههای ارتباطی دیگر در سایت تماس نگیرید .فرم درخواست همکاری با فروشگاه لالانازی


  • {{value}}
نام و نام خانوادگی را بنویسید. نام و نام خانوادگی را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
استان و شهر محل سکونت را بنویسید. استان و شهر محل سکونت را کوچک‌تر از 30 حرف بنویسید.
آدرس پستی را بنویسید. آدرس پستی را کوچک‌تر از 1000 حرف بنویسید.
کد پستی را بنویسید. کد پستی را کوچک‌تر از 10 حرف بنویسید. کد پستی را به صورت عدد 5 یا 10 رقمی بنویسید.

کد پستی 10 رقمی خود را بدون خط تیره و یا خط فاصله وارد نمایید .

شماره موبایل را بنویسید. شماره موبایل را کوچک‌تر از 11 حرف بنویسید.
شماره تلفن ثابت را بنویسید. شماره تلفن ثابت را کوچک‌تر از 11 حرف بنویسید.

لطفا شماره تلفن ثابت به همراه پیش شماره شهر خود را وارد نمایید .

زمینه همکاری مورد نظر شما را بنویسید. زمینه همکاری مورد نظر شما را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید.

لطفا زمینه کاری و حرفه ایی خود بنویسید . ( مانند عروسک بافی ، بافت دکور و تزیینات ، سیسمونی ، تریکو بافی و ... )

شرح سوابق کاری را بنویسید. شرح سوابق کاری را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید. شرح سوابق کاری را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید.

لطفا شرح مختصری از سوابق و تجربیات کاری خود را بنویسید .

آدرس اینستاگرام ، کانال ، گروه تلگرام ، وبسایت را بنویسید. آدرس اینستاگرام ، کانال ، گروه تلگرام ، وبسایت را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید. آدرس اینستاگرام ، کانال ، گروه تلگرام ، وبسایت را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید.

لطفا در صورت داشتن اینستاگرام ، کانال ، گروه تلگرامی و یا وبسایت که در آن کارهای خود را عرضه میکنید آدرس آنها را در این قسمت بنویسید .

ارسال تصاویر نمونه کار را انتخاب کنید.

لطفا چند نمونه از کارهای خودتان را در قالب عکس و یا ویدیو کوتاه به صورتی که هم بافت کار از نمای نزدیک دیده شود و هم از نمای کلی کار گرفته شده باشد را ارسال نمایید .


کمی صبر کنید...