درباره ما


فروشگاه اینترنتی لالانازی در بهمن ماه سال 99 با رویکرد ارائه تخصصی محصولات بافتنی  و قلاب بافی و همچنین تریکو بافی شامل : عروسک ، هدایا ، تزئینات ،  دکوراسیون ، مد ، زیورآلات و ملزومات قابل بافت در بخش سیسمونی کودک و  جهیزیه راه اندازی شد .

فروشگاه لالانازی به  عنوان اولین و بزرگترین عرضه کننده اینترنتی محصولات بافتنی فانتزی با نخ  کاموا و تریکو مفتخر است ، اعلام نماید که با استفاده از مواد مصرفی با  کیفیت و با تکیه بر دستان بانوان هنرمند کشور عزیزمان ایران ، محصولات خود  را با بهترین قیمت تولید و عرضه می نماید .

حمایت شما از لالانازی حمایت از تولید محصولات با کیفیت داخلی و حمایت از اشتغال بانوان هنرمند ایرانی می باشد . امید است با یاری خدا و تلاش بتوانیم رضایت و شادی شما عزیزان مصرف کننده را کسب نماییم .

شما  خریدارن محترم میتوانید علاوه بر خرید آنلاین و فوری محصولات آماده در  فروشگاه ، هر گونه درخواست سفارش بافت خود را در زمینه های کاری فروشگاه به  ما اعلام نمایید تا با بهترین مواد و بهترین قیمت در کوتاه ترین زمان ممکن  با ضمانت تهیه و ارسال شود .

( برای ارسال درخواست سفارش خود با توجه به "  راهنمای ثبت سفارش بافت " با استفاده از " فرم سفارش بافت " و یا تلفن  "  09023388890  " و  واتس آپ  ،  اینستاگرام  ،  تلگرام   ، سفارشات خود را به ما اعلام نمایید . )

لالانازی بعنوان یک فروشگاه اینترنتی اعلام می دارد در راستای مشتری مداری و حقوق  خریداران ، با توجه به قوانین تجارت الکترونیک تمامی محصولات خود را با  ضمانت 7 روز بازگشت کالا  عرضه می نماید .


لالانازی یک هدیه شاد